KONST / Litografier / Färglitografi 4647134
nr 464 7134
Färglitografi
Peter Dahl, "Ulla Wihnblad", ej numrerad, 60x45
Utrop:
2.000 kr
Såld:
4.600 kr
måndag 16 april 2007
kl 16:34:55
2.500 kr
3.100 kr
3.000 kr
3.800 kr
3.300 kr
3.700 kr
3.900 kr
4.000 kr
4.300 kr
4.200 kr
4.500 kr
Peter Dahl (f. 1934)